Menú superior





Ets a: Home / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Servei d'Accés i Obtenció de Documents

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Unitats que hi depenen:

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Enrica

Cognoms: Arnabat Raventós

Correu: earnabat@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013217-3157

Nom: Sandra

Cognoms: Bascuñana Brianzo

Correu: sbascunana@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013158-3156

Nom: Núria

Cognoms: Bonet Payerol

Correu: nbonet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: M.Àngels

Cognoms: Casas Vicente

Correu: macasas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013136-3157

Nom: Salome

Cognoms: Cerezuela Nicolas

Correu: scerezuela@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013163

Nom: Mercè

Cognoms: Comas Lamarca

Correu: mcomas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013159

Nom: M.Josep

Cognoms: Diaz Domingo

Correu: mdiaz@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013157

Nom: Susanna

Cognoms: Farré de la Peña

Correu: sfarre@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Núria

Cognoms: Flix Mampel

Correu: nflix@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013165

Nom: Begoña

Cognoms: Forteza Casas

Correu: bforteza@bnc.cat

Telèfon: +34932702300

Ext: 84013155

Nom: Eva

Cognoms: Gatius Adroher

Correu: egatius@bnc.cat

Telèfon: +34932702300

Ext: 84013136

Nom: Moisès

Cognoms: Lanau Aniès

Correu: mlanau@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013156-3158

Nom: Margarita

Cognoms: Losantos Viñolas

Càrrec: cap del Servei d'Accés i Obtenció de Documents

Correu: mlosantos@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013154-3153

Nom: M. Teresa

Cognoms: Martí Batlleria

Correu: tmarti@bnc.cat

Telèfon: 93 270 23 00

Ext: 84013136-3157

Nom: Laia

Cognoms: Martí Enrich

Correu: lmarti@bnc.cat

Telèfon: 00 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Carina

Cognoms: Mirassó Pedrós

Correu: cmirasso@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Alex

Cognoms: Narbona Giner

Correu: anarbona@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013160

Nom: Jordi

Cognoms: Núñez Saura

Correu: jnunez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013156-3158

Nom: Lourdes

Cognoms: Padial Martin

Correu: lpadial@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013160

Nom: Maribel

Cognoms: Ramos Deiros

Correu: mramos@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013156-3158

Nom: Maite

Cognoms: Riu Tugores

Correu: mriu@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013156-3158

Nom: Margarita

Cognoms: Ruiz Gelabert

Correu: mruiz@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013164-3157

Nom: Maria

Cognoms: Rustullet González

Correu: mrustullet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013217-3157

Nom: M. Carmen

Cognoms: Sigalés Ribas

Correu: csigales@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013156-3158

Nom: Carolina

Cognoms: Taboada Gómez

Correu: ctaboada@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155